ZKUŠENOSTI


Od roku 2010 působím jako kouč a lektor na volné noze. Spolupracuji s jednotlivci, pracovními týmy i vzdělávacími organizacemi.

V roce 2009 jsem absolvoval CST: Specifický trénink pro kouče a od té doby si průběžně doplňuji vzdělání v oblastech mého profesního působení.

Jsem členem profesní organizace International Coach Federation (ICF ČR) a držitelem mezinárodní certifikace ICF Associate Certified Coach (ACC).

V současnosti mám za sebou přes 700 odkoučovaných hodin a 3.000 hodin dílen a školení pro firemní klientelu i neziskové organizace v oblasti rozvoje týmové spolupráce, firemních hodnot a práce s prioritami.


VYBRANÉ PROJEKTY VĚTŠÍHO ROZSAHU

Série školení na téma firemních hodnot: 2017/2020: Spolupráce na koncepci a následná realizace série školení na téma firemních hodnot a kultury pro střediska Diakonie ČCE. V rámci celé České republiky realizováno cca 60 školení.

Rozvoj lektorů a manažerských kurzů: 2018/2019: Rozvoj kurzů a lektorů Manažerské akademie pod Diakonickou akademii. Příprava obsahu nových a prohloubení kvality současných kurzů skrze náslechy a vyhodnocení zpětné vazby od účastníků.  Zlepšování lektorských dovedností lektorů Diakonické akademie pomocí náslechů se zpětnou vazbou.

Trenér a kouč manažerů obchodních skupin: 2016: Trenér a kouč manažerů obchodních skupin České pojišťovny. Podpora manažerů v oblastech manažerského řízení prostřednictvím tréninku, koučování, mentoringu, stínování a zpětné vazby.

Koučování a mentoring učitelů a ředitelů škol: 2014/2015: Realizace projektu zaměřeného na zvýšení pracovní efektivity ředitelů a učitelů prostřednictvím koučování, mentoringu a rozvoje týmové spolupráce s kolegy i se třídou za použití moderních technologií a online nástrojů.

Série školení na téma týmové spolupráce: 2014/2015: Koncepce a realizace série školení na téma týmové spolupráce pro střediska Diakonie ČCE po celé České republice.

Kouč manažerů Centra pro regionální rozvoj ČR: 2013/2014: Koučování a podpora středního a vyššího managementu Centra pro regionální rozvoj České republiky v oblastech manažerského řízení a rozhodování formou koučování.


VYBRANÉ INDIVIDUÁLNÍ REFERENCE

„Největším přínosem je pro mě to, že jsem začal řešit věci, které jsem dříve dlouho toleroval a nic s nimi nedělal.“
Aleš Brůžek
majitel a produktový manažer Damedis s.r.o.

„Koučování Josefa Tůši mi pomohlo zorientovat se v neustálém zahlcení úkoly, e-maily a závazky.
David Zahumenský
advokát se zaměřením na ústavní právo

„Josefa Tůšu mohu jen doporučit. Pomůže vám vyjasnit si pracovní priority, zlikvidovat „balast“ a má i schopnost dobíjet energii.“
Bohuslav Binka
vedoucí Katedry environmentálních studií

Další individuální doporučení na portálů profesionálů
NAVOLNENOZE.CZ


OZVĚTE SE MI

[email protected] / +420 734 547 926